Акумулятори для Audi

Швидкий підбір акумулятораАвтомобілі торгової марки Audi є сучасними транспортними засобами бізнес - класу. Такі легкові машини відрізняються преміальним дизайном з суворою лаконічністю ліній і багатим наповненням салону всередині вбудованою електронікою. Крім цього сьогодні виробник пропонує спортивну версію автомоб
ілів, які є популярними у автовласників. Однак чудово функціонувати тривалий період часу будь-яке авто Ауді здатне за допомогою акумуляторної батареї, яка встановлюється в спеціально відведеному місці під капотом. Якщо ж акб ламається, важливо відразу ж провести заміну пристрою. Грамотно підібраний акумулятор для Audi дозволить продовжити експлуатувати автомобіль в будь-яких умовах тривалий час.

Головні особливості підбору акумулятора для Ауді


Щоб правильно вибрати акб для Audi, потрібно знати деякі важливі моменти, які допоможуть прийняти правильне рішення. Підбираючи акумуляторну батарею, власнику авто слід брати до уваги такі дані як:
  • ємність джерела живлення;
  • показники пускового струму;
  • полярність;
  • розташування клем.

Зазвичай в машинах Audi місце для акумулятора в підкапотному просторі передбачено зліва від двигуна. Щоб нова батарея ідеально помістилася, вона повинна точно відповідати габаритам акумуляторного відсіку. З такою інформацією можна ознайомитися в інструкції, що йде до автомобіля. Тоді придбаний новий акумулятор для Ауді чудово підійде під капот і не створить проблем в процесі експлуатації.

Купівля АКБ для Audi


Сьогодні багато вітчизняних, а також закордоних торгових марок 
випускають батареї, що підходять для встановлення на Ауді. Краще всього купувати їх в спеціалізованому інтернет - магазині, де представлені сертифіковані моделі провідних компаній. Тоді шанс на покупку якісної продукції максимально зростає.

Згідно відгукам споживачів відмінно себе зарекомендували при експлуатації акб марки Solite. Саме ці батареї характеризуються високою якістю складання з міцних матеріалів, абсолютно безпечні, максимально продуктивні. Основною їх відмінністю від інших є завидний показник довговічності.

Як серед фахівців, так і звичайних покупців користуються популярністю акб компанії Mutlu. Захоплені відгуки свідчать про те, що такі акумуляторні джерела живлення дозволяють машині бути на ходу в будь-яку погоду, довго не виходять з ладу, а також мають доступну ціну.

Купити якісні акумулятори для Audi можливо на сайті akbmarket.in.ua, де представлені моделі тільки перевірених виробників. Саме тут підібрати акб за маркою авто дуже просто, використовуючи зручний каталог і систему фільтрів. Оформити замовлення тут можуть жителі Києва, Харкова, Одеси та інших міст України.
Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь