Акумулятори для Audi-V8

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Audi V8 АКБ повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Ауді V8 треба з урахуванням деяких особливостей. Акумулятори повинні мати велику ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на авто такої марки присутня безліч електричного обладнання. Повинно бути мінімум 70 Аг.

Оскільки фахівцями було доведено, що якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при великих перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перш, ніж придбати акумулятор на Ауді в Харкові, Києві або якомусь іншому місті України, слід звернути увагу на:

Варто врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi V8 підходить. Тому, важливо дотримуватися рекомендацій виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на Audi V8

Щоб придбати максимально відповідний до вашого автомобіля акумулятор, важливо враховувати:

Самими якісними акумуляторами на Ауді, вважаються німецький бренд Varta і румунський Rombat. Вони виділяються своєю надійністю, а також довгим терміном служби, дані АКБ можна віднести до числа преміальних. Вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також багатий вибір автомобільних батарей. До них належать пристрої виробництва A-Mega, словенський бренд Весна, Форс і турецький Mutlu. Це батареї з найкращим співвідношенням якості та вартості. До них також відносяться польські акумулятори Champion та ін

До економічних варіантів можна віднести білоруські Зубр, а також українські Kinetic, Westa та ін., вони дають можливість істотно заощадити, отримавши пристрій пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь