Акумулятори для Audi-A6Allroad

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Audi A6 Allroad повинні підбиратися індивідуально для кожного окремого авто. А враховуючи те, що на авто цієї марки є безліч електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Ауді A6 Allroad, що володіють високою ємністю і істотним пусковим струмом. Мінімальне значення 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається колишньою навіть при великих температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш, ніж придбати батарею на Ауді в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi A6 Allroad підійдуть. Тому, потрібно дотримуватися порад виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на Audi A6 Allroad

Для того, щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Самими якісними батареями на Audi, є Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Вони виділяються надійністю, а також тривалим терміном служби, ці АКБ можна віднести до серії преміальних. Ці АКБ результативно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також має чималий вибір акумуляторів. До них належить продукція виробництва A-Mega, словенський бренд Весна, Форс і корейський Солайт. Це батареї, які мають найкраще співвідношення ціни і якості. До них можна також віднести польські АКБ G-Pard і багато інших марок.

До бюджетних варіантів відносять Вега, ЕвроСтарт (Україна), а також Зубр (Білорусь) та ін. Зупиняючись на них, можна добре заощадити, отримавши продукт пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь