Акумулятори для Audi-S6

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Ауді S6 повинні вибиратися індивідуально, для кожної конкретної автомашини. А у зв'язку з тим, що на машинах цієї моделі є багато електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Ауді S6, що володіють належним пусковим струмом і високою ємністю. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність акумулятора залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати АКБ на Ауді в Києві, Харкові або іншому місті України, радимо звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi S6 підходять. Тому, перед тим, як його купити, варто враховувати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Audi S6

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він повністю підходив до транспортного засобу, необхідно враховувати:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на Ауді, є німецький Bosch та румунський Rombat. Вони відомі тривалим терміном служби і високою надійністю, такі АКБ відносяться до серії преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також пропонує багатий вибір АКБ. До них відносять виробників Vesna, український бренд A-Mega, Forse і корейський Solite. Це акумулятори з найкращим поєднанням якості і ціни. Польські АКБ G-Pard також сюди належать.

Бюджетними варіантами АКБ вважаються білоруські Zubr, а також українські Kinetic, Vega та інші. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь