Акумулятори для Audi-RS3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини Ауді RS3 акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Ауді RS3 слід з урахуванням деяких особливостей. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях цієї моделі є маса електроприладів. Мінімальне значення 70 Аг.

У тому разі, якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш, ніж придбати батарею на Audi в Києві, Харкові чи іншому місті України, важливо звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Audi RS3 підійде. Тому, перед тим, як купити його, конче потрібно пам'ятати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Audi RS3

Щоб купити максимально відповідну до вашого автомобіля АКБ, прийміть до уваги:

Одними з кращих батарей на Ауді, є німецький бренд Varta та румунський Rombat. Вони відомі високою надійністю, а також тривалим терміном служби, такі акумулятори належать до серії преміальних. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

Середній ціновий діапазон також має багатий вибір батарей. Сюди належать пристрої Форс, словенський бренд Vesna, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають найкраще поєднання якості і ціни. Польські акумулятори Champion також сюди можна віднести.

Недорогими варіантами акумуляторів можна вважати білоруські Зубр, а також українські AGM, Westa та інші. На них можна непогано заощадити, при цьому отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь