Акумулятори для Audi-Q7

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Audi Q7 повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого транспортного засобу. Підбирати АКБ для Ауді Q7 потрібно з урахуванням декількох нюансів. Батареї повинні мати належний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях Ауді Q7 є маса електричних приладів. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

Адже експерти давно довели, що якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишалося в справному стані. Перед придбанням акумулятора на Ауді в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Важливо враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi Q7 підійде. Тому, перед придбанням обов'язково виконувати поради виробника.

Нюанси підбору акумулятора на Audi Q7

Для того, щоб придбати акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Audi, залишаються Варта (Німеччина) і Ромбат (Румунія). Дані акумулятори відносяться до числа преміальних, вони можуть похвалитися довгим терміном служби і своєю надійністю. Вони результативно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий сегмент також має значний вибір акумуляторів. До них можна віднести пристрої А-Мега, словенський бренд Весна, Forse і корейський Солайт. Це акумулятори, що мають оптимальне співвідношення вартості та якості. Польські батареї G-Pard також сюди можна віднести.

Недорогими варіантами батарей вважаються білоруські Зубр, а також українські Kinetic, EuroStart і деякі інші. Вони дозволять істотно заощадити, при цьому отримавши продукт нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь