Акумулятори для Audi-Q2

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально для кожного авто Audi Q2. А враховуючи те, що на машинах цієї моделі є безліч електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді Q2, що мають значний пусковий струм і значну ємність. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

Оскільки експертами було доведено, що якщо в автомобілі встановлена потужна АКБ, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при великих перепадах температури. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Audi в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Audi Q2 є придатними. Тому, перед придбанням слід виконувати поради виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Audi Q2

Для того, щоб придбати АКБ для свого авто, і вона повністю задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найбільш якісних акумуляторів на Ауді, вважаються японський бренд Yuasa та німецький бренд Varta. Дані батареї належать до серії преміальних, вони відрізняються своєю надійністю і довгим терміном експлуатації. До того ж, вони результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також істотний вибір акумуляторів. Сюди належать пристрої Forse, український бренд A-Mega, Весна і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають краще поєднання ціни і якості. До них ще відносяться польські батареї Чемпіон та інші.

До недорогих варіантів відносять білоруські Zubr, а також українські Веста, AGM та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь