Акумулятори для Audi-RS2Avant

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної машини Ауді RS2 Avant. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї марки присутня безліч електричних приладів, то виробник радить підбирати АКБ для Ауді RS2 Avant, що володіють великою ємністю і високим пусковим струмом. Рекомендується не менше 70 Аг.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна АКБ, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати батарею на Audi в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi RS2 Avant підійдуть. У зв'язку з цим, перед тим, як його придбати, конче потрібно виконувати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Audi RS2 Avant

Для того, щоб придбати акумулятор для свого авто, і він стовідсотково задовольняв транспортному засобу, слід враховувати:

Одними з найкращих батарей на Audi, вважаються Yuasa (Японія) і Bosch (Німеччина). Ці батареї належать до преміальних, вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також своєю надійністю. До того ж, вони якісно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також пропонує значний вибір батарей. Сюди належать пристрої виробництва Vesna, український Forse, А-Мега і турецький Mutlu. Це АКБ з кращим співвідношенням якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також сюди відносять.

Економічними варіантами АКБ вважаються білоруські Zubr, а також українські Веста, Вега та ін. Зупиняючись на них, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь