Акумулятори для Audi-90

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Audi 90 акумулятори повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї моделі присутня велика кількість електроприладів, то виробник радить підбирати АКБ для Ауді 90, які мають значну ємність і належний пусковий струм. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Тому що експерти довели, що в тому разі, якщо в автомобілі є потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при істотних перепадах температури. Також важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електрообладнання здатне вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на Ауді в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Audi 90 підійде. Тому, важливо дотримуватися рекомендацій виробника перш ніж придбати його.

Підбір акумулятора на Audi 90

Щоб придбати абсолютно відповідний до вашого авто акумулятор, слід брати до уваги:

Одними з кращих батарей на Audi, є румунський Rombat та німецький бренд Varta. Вони відомі довгим терміном експлуатації, а також надійністю, такі акумулятори належать до серії преміальних. Вони якісно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий сегмент також пропонує хороший вибір автомобільних акумуляторів. Сюди належить продукція виробництва A-Mega, український Форс, Vesna і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають оптимальне поєднання вартості та якості. Польські батареї G-Pard також сюди можна віднести.

До бюджетних варіантів відносять українські Веста, Kinetic, а також білоруські Zubr та інші. На них можна істотно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь