Акумулятори для Audi-S1

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Ауді S1 АКБ повинні підбиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на авто цієї марки є маса електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Ауді S1, що володіють значною ємністю і істотним пусковим струмом. Рекомендується не менше 70 Аг.

Тому що фахівці довели, що в тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна батарея, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на Ауді в будь-якому місті України, варто звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi S1 підійдуть. Тому, слід пам'ятати рекомендації виробника перед придбанням.

Підбір акумулятора на Audi S1

Для того, щоб придбати абсолютно відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, слід брати до уваги:

Самими надійними батареями на Audi, залишаються японський бренд Yuasa і німецький Bosch. Такі батареї відносяться до серії преміальних, вони відомі надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Водночас, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні є також багатий вибір акумуляторів. Сюди можна віднести виробників A-Mega, український Forse, Vesna і турецький Mutlu. Це батареї, які мають найкраще співвідношення якості та вартості. Польські АКБ Чемпіон також до них належать.

До недорогих варіантів відносять Westa, Kinetic – виробництво Україна, а також Зубр - білоруського виробництва і деякі інші. Вибираючи їх, можна добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь