Акумулятори для Audi-S8

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного автомобіля Audi S8 АКБ повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Ауді S8 потрібно з урахуванням важливих нюансів. АКБ повинні мати високу ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях такої марки є безліч електрообладнання. Рекомендується мінімум 70 ампер годин.

Якщо в машині є потужна батарея, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Ауді в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi S8 підійде. Тому, перед придбанням важливо виконувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Audi S8

Для того, щоб купити повністю відповідний до вашого авто акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Audi, залишаються японський бренд Yuasa і німецький Bosch . Вони можуть похвалитися довгим терміном служби, а також високою надійністю, дані АКБ можна віднести до преміальних. Ці АКБ ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також чималий вибір акумуляторів. До них належить продукція Vesna, український бренд А-Мега, Форс і словенський ТАБ. Це батареї з оптимальним співвідношенням якості і ціни. До них відносять також польські акумулятори Champion та ін.

До бюджетних варіантів відносять українські ЕвроСтарт, Westa, а також білоруські Зубр та інші. Зупиняючись на них, можна відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь