Акумулятори для Audi-R8

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Ауді R8 повинні вибиратися індивідуально, для кожної автомашини. А враховуючи те, що на машинах цієї моделі є велика кількість електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді R8, що володіють високою ємністю і високим пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 Ah.

Тому що експертами давно доведено, що в тому разі, якщо в автомашині є потужна батарея, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при значних температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед тим, як придбати АКБ на Audi в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, радимо звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Audi R8 підходять. Тому, потрібно дотримуватися рекомендацій виробника перед тим, як придбати його.

Підбір акумулятора на Audi R8

Щоб купити акумулятор для своєї машини, і він повністю відповідав транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найкращих АКБ на Audi, залишаються японський бренд Yuasa та німецький бренд Varta. Дані батареї відносять до преміальних, вони відомі надійністю і тривалим терміном служби. Крім того, вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий діапазон також має великий вибір автомобільних батарей. До них належить продукція A-Mega, словенський бренд Vesna, Форс і турецький Мутлу. Це АКБ з оптимальним поєднанням якості і ціни. Польські АКБ G-Pard також до них можна віднести.

Бюджетними варіантами батарей є Vega, Веста – виробництво Україна, а також Zubr (Білорусь) та інші. На них можна непогано заощадити, при цьому отримавши АКБ прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь