Акумулятори для Audi-A7

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля Audi A7 акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Ауді A7 треба з урахуванням деяких нюансів. Батареї повинні мати високу ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях цієї марки є велика кількість електрообладнання. Мінімальне значення 70 Аг.

Адже фахівцями було доведено, що в тому разі, якщо в машині встановлена потужна АКБ, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність АКБ залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на Audi в будь-якому місті України, обов'язково звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi A7 підходять. Тому, необхідно пам'ятати рекомендації виробника перш ніж його купити.

Нюанси підбору акумулятора на Audi A7

Щоб купити максимально відповідний до вашого авто акумулятор, прийміть до уваги:

Самими якісними АКБ на Audi, залишаються Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також високою надійністю, ці акумулятори належать до серії преміальних. Крім того ефективно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні є також великий вибір батарей. До них належить продукція А-Мега, словенський бренд Vesna, Форс і корейський Solite. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості і ціни. До них ще можна віднести польські акумулятори Чемпіон та інші.

Бюджетними варіантами акумуляторів можна вважати білоруські Zubr, а також українські Kinetic, Westa та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, отримавши при цьому пристрій нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь