Акумулятори для Audi-A1

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Audi A1 повинні вибиратися індивідуально, для кожної автомашини. Підбирати АКБ для Ауді A1 треба з урахуванням декількох особливостей. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на авто цієї моделі є багато електричного обладнання. Повинно бути мінімум 60-70 Аг.

Якщо в транспортному засобі є потужна АКБ, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишалося справним. Перед придбанням батареї на Ауді в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi A1 підходить. Тому, перш ніж придбати його, слід виконувати поради виробника.

Особливості підбору акумулятора на Audi A1

Щоб купити максимально відповідну до вашого авто АКБ, враховуйте:

Одними з найкращих батарей на Ауді, вважаються Varta (Німеччина) та Rombat (Румунія). Дані акумулятори відносяться до числа преміальних, вони відомі тривалим терміном експлуатації, а також своєю надійністю. До того ж, вони якісно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

В середньому ціновому сегменті доступний також істотний вибір акумуляторів. До них можна віднести виробників А-Мега, український Forse, Весна і словенський TAB. Це акумулятори, які мають оптимальне співвідношення вартості та якості. До них ще можна віднести польські акумулятори G-Pard та інші.

До економічних варіантів належать Зубр - білоруського виробництва, а також Vega, Westa – виготовленні в Україні і деякі інші. Вони дозволять значно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь