Акумулятори для Audi-S7Sportback

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Audi S7 Sportback АКБ повинні вибиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на транспортних засобах Ауді присутня велика кількість електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Ауді S7 Sportback, які мають велику ємність і високий пусковий струм. Мінімальне значення 70 Аг.

Якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перш ніж купити батарею на Ауді в будь-якому місті України, потрібно звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi S7 Sportback є придатними. Тому, важливо пам'ятати поради виробника перед тим, як його придбати.

Особливості підбору акумулятора на Audi S7 Sportback

Щоб купити максимально відповідний до вашого авто акумулятор, важливо враховувати:

Одними з кращих акумуляторів на Audi, вважаються Юаса (Японія) та Варта (Німеччина). Вони можуть похвалитися довгим терміном служби і своєю надійністю, дані АКБ відносяться до числа преміальних. Вони результативно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також пропонує чималий вибір автомобільних акумуляторів. Сюди можна віднести продукцію виробництва A-Mega, словенський бренд Vesna, Forse і турецький Mutlu. Це акумулятори з оптимальним поєднанням якості та вартості. До них ще можна віднести польські батареї Champion та ін

Економічними варіантами батарей можна вважати Зубр - білоруського виробництва, а також EuroStart, Kinetic – виробництво Україна та інші. Обравши їх, можна значно заощадити, отримавши продукт прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь