Акумулятори для Audi-100

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Audi 100 повинні підбиратися індивідуально, для кожної машини. А у зв'язку з тим, що на автомобілях такої моделі є багато електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Audi 100, що мають велику ємність і істотний пусковий струм. Повинно бути не менше 70 Аг.

Якщо в транспортному засобі встановлена потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних перепадах температури. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Audi в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Слід врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi 100 є придатним. Тому, перед тим, як купити його, обов'язково дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на Audi 100

Для того, щоб купити АКБ для своєї машини, і вона стовідсотково задовольняла транспортному засобу, прийміть до уваги:

Одними з найбільш якісних батарей на Audi, вважаються німецький бренд Varta і японський бренд Yuasa. Такі акумулятори належать до преміальних, вони відрізняються довгим терміном служби, а також високою надійністю. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури повітря.

В середньому ціновому діапазоні доступний також істотний вибір АКБ. Сюди можна віднести продукцію виробництва А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і корейський Solite. Це батареї з оптимальним поєднанням ціни і якості. До них відносять також польські батареї Champion та інші.

До недорогих варіантів відносять Zubr - білоруського виробництва, а також Kinetic, AGM (Україна) та інші. Зупиняючись на них, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь