Акумулятори для Audi-A5

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Audi A5 акумулятори повинні вибиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Ауді A5 потрібно з урахуванням декількох особливостей. АКБ повинні мати високий пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на авто Audi є багато електрообладнання. Повинно бути мінімум 60-70 ампер годин.

Якщо в авто встановлена потужна батарея, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. До того ж, потужність повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед покупкою батареї на Ауді в будь-якому місті України, важливо звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Audi A5 підійде. У зв'язку з цим, слід враховувати рекомендації виробника перед тим, як його купити.

Особливості підбору акумулятора на Audi A5

Щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона стовідсотково відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Самими якісними акумуляторами на Ауді, є румунський Rombat і німецький Bosch. Ці АКБ можна віднести до преміальних, вони відомі тривалим терміном служби і високою надійністю. До того ж, вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

Середній ціновий сегмент також має багатий вибір автомобільних батарей. Сюди належать пристрої Форс, український бренд А-Мега, Весна і словенський ТАБ. Це АКБ з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також до них відносять.

До бюджетних варіантів можна віднести Zubr - білоруського виробництва, а також ЕвроСтарт, Вега – виготовленні в Україні та інші. На них можна добре заощадити, при цьому отримавши акумулятор нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь