Акумулятори для Audi-RS4Avant

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної автомашини Audi RS4 Avant акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Ауді RS4 Avant потрібно з урахуванням декількох особливостей. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і велику ємність, це пов'язано з тим, що на машинах Ауді RS4 Avant присутня безліч електричного обладнання. Мінімальне значення 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужна АКБ, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних перепадах температури. До того ж, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед придбанням батареї на Ауді в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, слід звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi RS4 Avant підходить. У зв'язку з цим, перш ніж його придбати, вкрай важливо виконувати поради виробника.

Підбір акумулятора на Audi RS4 Avant

Для того, щоб придбати максимально відповідний до вашого транспортного засобу акумулятор, краще брати до уваги:

Одними з кращих батарей на Audi, є Yuasa (Японія) та Bosch (Німеччина). Вони відомі надійністю і тривалим терміном служби, ці батареї можна віднести до преміальних. Крім того, вони якісно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті є також хороший вибір акумуляторів. До них відносять виробників А-Мега, український Форс, Весна і турецький Мутлу. Це батареї з найкращим поєднанням якості та вартості. До них ще відносять польські АКБ G-Pard та інші.

Економічними варіантами акумуляторів вважаються білоруські Зубр, а також українські Веста, AGM та ін., вони дозволять непогано заощадити, отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь