Акумулятори для Audi-S5

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної автомашини Audi S5. А враховуючи те, що на транспортних засобах Ауді присутня велика кількість електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді S5, що мають велику ємність і високий пусковий струм. Повинно бути мінімум 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в транспортному засобі встановлений потужний акумулятор, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при великих перепадах температури. Також обов'язково, щоб потужність залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед тим, як купити акумулятор на Ауді в Києві, Харкові або іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Audi S5 є придатними. У зв'язку з цим, необхідно дотримуватися порад виробника перш ніж його купити.

Особливості підбору акумулятора на Audi S5

Щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно підходив до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Кращими батареями на Ауді, залишаються Ромбат (Румунія) і Юаса (Японія). Дані акумулятори можна віднести до преміальних, вони виділяються тривалим терміном експлуатації, а також своєю надійністю. Вони якісно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також пропонує істотний вибір автомобільних батарей. До них можна віднести виробників A-Mega, словенський бренд Весна, Форс і корейський Солайт. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості та вартості. До них можна також віднести польські акумулятори G-Pard та ін

Недорогими варіантами батарей можна вважати українські Kinetic, Vega, а також білоруські Зубр та ін. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь