Акумулятори для Audi-S4

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Audi S4 АКБ повинні підбиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на авто Audi S4 є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Ауді S4, що володіють великою ємністю і високим пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в машині є потужний акумулятор, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишалося в робочому стані. Перш, ніж придбати АКБ на Audi в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Варто взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Audi S4 підійдуть. Тому, перш ніж його придбати, слід пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на Audi S4

Щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, важливо враховувати:

Одними з найбільш надійних батарей на Audi, вважаються Юаса (Японія) та Бош (Німеччина). Вони відрізняються тривалим терміном експлуатації і високою надійністю, ці АКБ відносяться до числа преміальних. Вони результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає чималий вибір АКБ. Сюди можна віднести пристрої Vesna, український Forse, A-Mega і словенський ТАБ. Це батареї з оптимальним поєднанням ціни і якості. Польські АКБ G-Pard також сюди можна віднести.

Економічними варіантами АКБ вважаються білоруські Zubr, а також українські Веста, AGM і багато інших. Вони надають можливість відмінно заощадити, отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь