Акумулятори для Audi-A8

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Ауді A8 акумулятори повинні підбиратися в індивідуальному порядку. А у зв'язку з тим, що на машинах Audi A8 присутня велика кількість електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді A8, що володіють істотним пусковим струмом і значною ємністю. Повинно бути мінімум 70 Ah.

У тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна АКБ, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при значних перепадах температури. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Audi в Києві, Харкові або іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi A8 є придатним. Тому, перед придбанням слід виконувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Audi A8

Для того, щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він абсолютно відповідав транспортному засобу, враховуйте:

Найкращими акумуляторами на Audi, є Ромбат (Румунія) і Варта (Німеччина). Вони виділяються високою надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці акумулятори належать до преміальних. Вони результативно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також істотний вибір АКБ. Сюди відноситься продукція Форс, український бренд A-Mega, Весна і корейський Solite. Це акумулятори, що мають оптимальне співвідношення якості і ціни. До них ще можна віднести польські батареї G-Pard та інші.

До економічних варіантів відносять EuroStart, Kinetic – виробництво Україна, а також Зубр - білоруського виробництва та інші. На них можна гарно заощадити, отримавши при цьому пристрій пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь