Акумулятори для Audi-S2

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Ауді S2 повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої машини. Підбирати АКБ для Ауді S2 потрібно з урахуванням важливих особливостей. Акумулятори повинні мати істотний пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на автомобілях цієї моделі є маса електричного обладнання. Повинно бути не менше 70 Ah.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність АКБ залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Audi в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Audi S2 підходять. Тому, варто пам'ятати рекомендації виробника перш ніж купити його.

Нюанси підбору акумулятора на Audi S2

Для того, щоб купити максимально відповідну до вашого автомобіля АКБ, краще враховувати:

Одними з найбільш якісних батарей на Audi, залишаються Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Такі АКБ відносять до преміальних, вони відрізняються довгим терміном експлуатації і своєю надійністю. Вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також хороший вибір акумуляторів. До них належить продукція A-Mega, словенський бренд Весна, Форс і турецький Mutlu. Це АКБ, які мають краще поєднання вартості та якості. Польські АКБ G-Pard також до них належать.

Економічними варіантами акумуляторів є Vega, Kinetic (Україна), а також Zubr (Білорусь) та інші. Вони дозволять добре заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь