Акумулятори для Audi-A6

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної окремої машини Audi A6. А враховуючи те, що на транспортних засобах цієї марки є багато електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді A6, які мають належний пусковий струм і високу ємність. Повинно бути не менше 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна батарея, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Ауді в Харкові, Києві або іншому місті України, радимо звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi A6 є придатним. Тому, варто пам'ятати поради виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Audi A6

Для того, щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, потрібно брати до уваги:

Найкращими акумуляторами на Ауді, є румунський Rombat і японський бренд Yuasa. Ці АКБ можна віднести до преміальних, вони виділяються надійністю і тривалим терміном служби. Ці АКБ ефективно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому діапазоні є також значний вибір акумуляторів. До них належить продукція виробництва Vesna, український бренд A-Mega, Forse і турецький Mutlu. Це батареї з оптимальним поєднанням якості та вартості. Польські Чемпіон також сюди відносять.

До економічних варіантів можна віднести Зубр (Білорусь), а також AGM, ЕвроСтарт (Україна) та ін. Зупиняючись на них, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь