Акумулятори для Audi-Q5

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Audi Q5 повинні вибиратися індивідуально для кожного окремого транспортного засобу. А у зв'язку з тим, що на автомобілях Audi Q5 є велика кількість електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Ауді Q5, що володіють значною ємністю і високим пусковим струмом. Рекомендується мінімум 60-70 ампер годин.

Якщо в автомашині є потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням батареї на Audi в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Варто враховувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi Q5 підходить. Тому, потрібно пам'ятати рекомендації виробника перед тим, як придбати його.

Підбір акумулятора на Audi Q5

Для того, щоб купити АКБ для свого автомобіля, і вона стовідсотково відповідала транспортному засобу, враховуйте:

Самими кращими АКБ на Ауді, є Yuasa (Японія) і Bosch (Німеччина). Вони відомі надійністю, а також тривалим терміном служби, ці акумулятори можна віднести до преміальних. Крім того, вони якісно виконують свої функції незалежно від температури повітря.

Середній ціновий сегмент також має великий вибір акумуляторів. Сюди належать пристрої виробництва А-Мега, український Forse, Весна і корейський Солайт. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення якості та вартості. До них ще можна віднести польські акумулятори G-Pard та ін

Бюджетними варіантами акумуляторів залишаються білоруські Зубр, а також українські Вега, AGM і деякі інші. На них можна добре заощадити, отримавши при цьому акумулятор прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь