Акумулятори для Audi-A3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто Audi A3 АКБ повинні вибиратися індивідуально. А враховуючи те, що на транспортних засобах Audi A3 присутня безліч електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді A3, які мають належний пусковий струм і велику ємність. Рекомендується мінімум 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомашині встановлена потужна АКБ, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Крім того, потужність також повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як купити АКБ на Ауді в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi A3 є придатними. У зв'язку з цим, перш ніж придбати його, конче потрібно дотримуватися рекомендацій виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Audi A3

Для того, щоб придбати акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, важливо брати до уваги:

Самими якісними АКБ на Ауді, залишаються Юаса (Японія) і Варта (Німеччина). Вони відомі тривалим терміном служби і надійністю, ці акумулятори відносяться до числа преміальних. Крім того ефективно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий сегмент також надає чималий вибір автомобільних акумуляторів. До них належить продукція A-Mega, словенський бренд Весна, Forse і турецький Мутлу. Це АКБ, які мають оптимальне співвідношення ціни і якості. Польські батареї G-Pard також до них можна віднести.

Бюджетними варіантами батарей є Westa, Kinetic (Україна), а також Zubr (Білорусь) та інші. Вони дозволять гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь