Акумулятори для Audi-Q3

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально для кожного конкретного транспортного засобу Ауді Q3. Підбирати АКБ для Ауді Q3 слід з урахуванням декількох аспектів. АКБ повинні мати належний пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах цієї марки є багато електрообладнання. Повинно бути не менше 60-70 Аг.

Якщо в машині встановлений потужний акумулятор, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перш, ніж придбати акумулятор на Audi в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Audi Q3 підходять. Тому, важливо дотримуватися рекомендацій виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Audi Q3

Для того, щоб купити абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Найкращими батареями на Ауді, вважаються Varta (Німеччина) і Rombat (Румунія). Вони відрізняються високою надійністю і довгим терміном експлуатації, ці батареї відносять до преміальних. Ці АКБ результативно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також має хороший вибір автомобільних акумуляторів. До них належать пристрої виробництва Весна, український бренд А-Мега, Форс і словенський TAB. Це акумулятори, які мають найкраще поєднання ціни і якості. Польські АКБ G-Pard також сюди відносять.

До економічних варіантів можна віднести Zubr - білоруського виробництва, а також Vega, Kinetic – виробництво Україна та інші. Зупиняючись на них, можна істотно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь