Акумулятори для Audi-200

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної конкретної машини Ауді 200. А враховуючи те, що на авто такої моделі є велика кількість електрообладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді 200, які мають належний пусковий струм і високу ємність. Повинно бути мінімум 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в автомашині є потужний акумулятор, це значно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Крім цього, потужність також повинна бути в певних межах, щоб електричне обладнання залишилося справним. Перш, ніж придбати батарею на Audi в Києві, Харкові чи іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Audi 200 є придатними. Тому, варто виконувати поради виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Audi 200

Щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він стовідсотково задовольняв транспортному засобу, прийміть до уваги:

Найкращими батареями на Ауді, залишаються Rombat (Румунія) і Yuasa (Японія). Такі батареї відносять до преміальних, вони виділяються своєю надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

В середньому ціновому сегменті представлений також значний вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція Forse, український бренд A-Mega, Весна і словенський ТАБ. Це АКБ з оптимальним поєднанням якості і ціни. Польські АКБ Champion також сюди можна віднести.

Економічними варіантами АКБ залишаються EuroStart, Вега (Україна), а також Zubr (Білорусь) та інші. Вони дозволяють добре заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь