Акумулятори для Audi-RS6

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Ауді RS6 АКБ повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для Ауді RS6 потрібно з урахуванням декількох аспектів. АКБ повинні мати значну ємність і високий пусковий струм, це пов'язано з тим, що на автомобілях Ауді RS6 є безліч електричного обладнання. Мінімальне значення 70 ампер годин.

Тому що фахівці вже довели, що якщо в автомашині є потужна АКБ, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишалося справним. Перш ніж купити АКБ на Audi в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Audi RS6 підійдуть. У зв'язку з цим, перш ніж його купити, обов'язково дотримуватися порад виробника.

Підбір акумулятора на Audi RS6

Для того, щоб купити повністю відповідний до вашого автомобіля акумулятор, враховуйте:

Найкращими АКБ на Ауді, є Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Дані батареї можна віднести до преміальних, вони відомі тривалим терміном служби, а також надійністю. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір акумуляторів. До них належать виробники Весна, український бренд A-Mega, Форс і корейський Солайт. Це акумулятори, які мають найкраще співвідношення вартості та якості. Польські батареї G-Pard також сюди відносять.

До бюджетних варіантів відносяться українські AGM, Вега, а також білоруські Zubr та ін. Обравши їх, можна добре заощадити, отримавши при цьому акумулятор пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь