Акумулятори для Audi-A4Allroad

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Ауді A4 Allroad повинні підбиратися індивідуально для кожного автомобіля. А враховуючи те, що на автомобілях Audi є безліч електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді A4 Allroad, що володіють високою ємністю та належним пусковим струмом. Мінімальне значення 70 Аг.

Оскільки фахівцями давно доведено, що якщо в машині встановлена потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перед тим, як придбати АКБ на Ауді в будь-якому місті України, потрібно звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Audi A4 Allroad підходить. У зв'язку з цим, необхідно дотримуватися порад виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Audi A4 Allroad

Для того, щоб купити абсолютно відповідну до вашого автомобіля АКБ, враховуйте:

Самими якісними акумуляторами на Ауді, є румунський Rombat і німецький бренд Varta. Вони відомі своєю надійністю і тривалим терміном служби, ці батареї відносять до преміальних. Крім того ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому діапазоні представлений також хороший вибір автомобільних АКБ. До них належить продукція А-Мега, словенський бренд Весна, Форс і турецький Mutlu. Це батареї з найкращим поєднанням якості та вартості. Польські акумулятори G-Pard також до них відносять.

Економічними варіантами АКБ вважаються Zubr (Білорусь), а також Вега, Westa – виготовленні в Україні та ін., вони дозволяють непогано заощадити, отримавши при цьому пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь