Акумулятори для Audi-A2

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто Audi A2 АКБ повинні вибиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї марки є багато електрообладнання, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Ауді A2, що володіють істотним пусковим струмом і високою ємністю. Рекомендується не менш 60-70 Ah.

У тому разі, якщо в машині встановлена потужна батарея, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишається колишньою навіть при значних температурних перепадах. Також обов'язково, щоб потужність акумулятора залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед покупкою батареї на Ауді в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Audi A2 є придатними. Тому, потрібно виконувати рекомендації виробника перш ніж його придбати.

Специфіка підбору акумулятора на Audi A2

Щоб придбати абсолютно відповідний до вашого авто акумулятор, враховуйте:

Одними з найбільш надійних акумуляторів на Audi, є німецький Bosch та японський бренд Yuasa. Вони можуть похвалитися високою надійністю, а також тривалим терміном служби, ці АКБ відносяться до серії преміальних. Вони результативно виконують свої функції незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті представлений також великий вибір автомобільних АКБ. До них належить продукція Forse, український бренд A-Mega, Весна і словенський ТАБ. Це акумулятори з найкращим поєднанням вартості та якості. Польські батареї Чемпіон також до них відносять.

Бюджетними варіантами батарей можна вважати Зубр - білоруського виробництва, а також ЕвроСтарт, AGM (Україна) та ін., вони дозволять відмінно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь