Акумулятори для Audi-80

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Audi 80 повинні вибиратися індивідуально, для кожної автомашини. А враховуючи те, що на транспортних засобах Audi є маса електричних приладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Ауді 80, які мають належний пусковий струм і високу ємність. Мінімальне значення 60-70 Аг.

Якщо в автомашині встановлена потужна батарея, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи АКБ залишиться незмінною навіть при великих температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед тим, як купити батарею на Audi в Харкові, Києві або іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Audi 80 є придатними. Тому, необхідно дотримуватися рекомендацій виробника перед тим, як придбати його.

Нюанси підбору акумулятора на Audi 80

Для того, щоб купити АКБ для своєї машини, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, прийміть до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на Ауді, залишаються Бош (Німеччина) та Юаса (Японія). Такі АКБ можна віднести до преміальних, вони відомі довгим терміном експлуатації і своєю надійністю. Крім цього, вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті є також чималий вибір автомобільних батарей. До них належать пристрої виробництва Vesna, український Форс, A-Mega і словенський TAB. Це батареї з найкращим співвідношенням ціни і якості. До них ще відносять польські акумулятори Чемпіон та ін.

До економічних варіантів належать білоруські Zubr, а також українські Westa, Вега та інші. Вони дають можливість значно заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь