Акумулятори для Audi-TT

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля Ауді TT акумулятори повинні підбиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на авто цієї марки є багато електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді TT, що володіють високою ємністю і високим пусковим струмом. Повинно бути не менше 70 Аг.

Якщо в авто є потужний акумулятор, це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання здатне вийти з ладу. Перед придбанням АКБ на Audi в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Варто врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi TT є придатним. У зв'язку з цим, варто пам'ятати рекомендації виробника перед купівлею.

Нюанси підбору акумулятора на Audi TT

Щоб купити повністю відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з найкращих батарей на Audi, є німецький Bosch та японський бренд Yuasa. Вони відомі довгим терміном служби, а також своєю надійністю, такі акумулятори належать до серії преміальних. Вони ефективно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також пропонує багатий вибір батарей. До них належить продукція виробництва Весна, український Forse, A-Mega і турецький Мутлу. Це АКБ з оптимальним співвідношенням вартості та якості. До них також відносяться польські G-Pard та ін

До недорогих варіантів відносяться білоруські Зубр, а також українські Вега, Веста та ін., вони дозволять істотно заощадити, отримавши продукт непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь