Акумулятори для Audi-A4

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Ауді A4 акумулятори повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Ауді A4 слід з урахуванням декількох аспектів. АКБ повинні мати велику ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах цієї марки є багато електричного обладнання. Рекомендується мінімум 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в машині є потужний акумулятор, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність АКБ залишалася в необхідних межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою АКБ на Audi в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Audi A4 підходять. Тому, перед тим, як його купити, обов'язково потрібно враховувати рекомендації виробника.

Специфіка підбору акумулятора на Audi A4

Щоб придбати АКБ для свого автомобіля, і вона абсолютно підходила до транспортного засобу, враховуйте:

Найкращими батареями на Audi, вважаються японський бренд Yuasa і румунський Rombat. Дані батареї можна віднести до преміальних, вони відрізняються високою надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Вони результативно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також значний вибір автомобільних акумуляторів. До них можна віднести виробників Весна, український Forse, А-Мега і корейський Солайт. Це батареї з оптимальним поєднанням ціни і якості. Польські G-Pard також до них можна віднести.

До бюджетних варіантів можна віднести Westa, ЕвроСтарт (Україна), а також Зубр - білоруського виробництва та ін., вони дозволяють непогано заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь