Акумулятори для Audi-S3

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Ауді S3 акумулятори повинні підбиратися окремо. А враховуючи те, що на машинах цієї марки є безліч електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді S3, які мають високий пусковий струм і високу ємність. Повинно бути мінімум 70 ампер годин.

Якщо в автомобілі встановлена потужна батарея, це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перш ніж купити батарею на Audi в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Слід взяти до уваги, що не кожен автомобільний акумулятор для Audi S3 підійде. Тому, варто дотримуватися порад виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на Audi S3

Щоб купити повністю відповідну до вашого авто АКБ, потрібно брати до уваги:

Одними з найкращих акумуляторів на Audi, вважаються японський бренд Yuasa та румунський Rombat. Вони відрізняються своєю надійністю і довгим терміном експлуатації, ці акумулятори належать до серії преміальних. Вони якісно виконують своє призначення при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий сегмент також надає істотний вибір АКБ. Сюди належать пристрої Весна, український Forse, А-Мега і корейський Solite. Це батареї, які мають найкраще співвідношення вартості та якості. Польські акумулятори Чемпіон також до них належать.

Недорогими варіантами батарей можна вважати українські Vega, Westa, а також білоруські Зубр та ін. Вибираючи їх, можна відмінно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь