Підбір акумулятора за маркою автомобіля

  • Головна
  • Підбір акумулятора
  • В каталозі 69 брендів
Швидкий підбір акумулятора
Автомобільний акумулятор є важливою деталлю будь-якого транспортного засобу, дозволяючи машині без зайвих турбот зрушити з місця, забезпечуючи при цьому злагоджений функціонал всіх систем в салоні. Проте, з часом таке джерело живлення неминуче виходить з ладу і виникає термінова потреба в заміні батареї. При цьому слід пам'ятати, що підбір акумулятора повинен здійснюватися відповідно до марки машини. Тільки у цьому разі акб відмінно підійде за габаритами, буде максимально працездатною і не принесе власнику авто зайвих проблем.

На що звертати увагу при підборі АКБ за маркою авто онлайн?


Сьогодні виробники батарей пропонують величезний асортимент продукції. У такому різноманітті пристроїв досить легко розгубитися, тому дуже важливо знати ті моменти, на які варто звертати пильну увагу, щоб не помилитися у виборі автомобільного акумулятора.

Грамотний підбір акб неможливий без з'ясування таких параметрів як:


Всю необхідну інформацію з приводу ємності акумулятора можна без зусиль відшукати в супровідному буклеті, а також на самому виробі. Слід пам'ятати про те, що недостатня ємність не зможе повністю задовольнити потреби авто в електричній енергії. Тому, щоб уникнути проблем при експлуатації слід підбирати тільки таку батарею, яка буде ідентична попередньому агрегату за показниками Ампер.

Згідно думки фахівців і за відгуками споживачів, показники величини струму холодного пуску, які також безпосередньо впливають на працездатність пристрою в будь-який час року, дуже важливо враховувати. Підбирати акб потрібно згідно показників, які рекомендував виробник машини.

При підборі АКБ до авто слід орієнтуватися і на розташування клем, а також на їх форму. Такі дані відіграють велику роль, адже при онлайн підборі акумулятора за авто полярність повинна повністю відповідати заводським вимогам. Тільки тод
і власнику транспортного засобу не потрібно втручатися в проводку з метою подовження проводів.

Розміри акб відіграють важливе значення, адже нав
іть невелике відхилення від спочатку запланованих виробником джерела живлення габаритів, може спричинити чимало неприємностей. За відгуками водіїв, які вже купили неправильно підібрану батарею, апарат просто не вміщується в відведене для нього місце або ж торкається клемами металевих поверхонь кузова, що часто призводить до замикання електросистем.

Правильний підбір акумулятора по авто


Сьогодні на ринку сучасних акумуляторних батарей представлена продукція як вітчизняних, так і зарубіжних виробників за різними цінами. Однак для того, щоб використовувати власний транспорт з задоволенням і комфортом, потрібно не тільки правильно підібрати акб, але ще і купити якісний виріб. Тому краще всього завітати до спеціалізованого інтернет - магазину, де представлена сертифікована продукція.

Онлайн підбір акумулятора відмінної якості збірки можливий на сайті akbmarket.in.ua, на просторах якого представлені моделі акб, котрі ідеально підходять під різноманітні види легкових автомобілів і навіть більш великого транспорту. Серед тих торгових марок, які є в зручному каталозі, згідно відгукам споживачів найбільш надійними і продуктивними вважаються товари компанії Bosch. Акб виготовлені згідно з останніми технологіями з міцних матеріалів, що відрізняються повною безпекою. Підібрати акумулятор для авто можна і серед моделей марки Varta, що володіють чудовими технічними характеристиками, а також доступною ціною. Добре поєднуються з легковими автомобілями або з позашляховиками акб торгової марки Yuasa, які демонструють високі показники довготривалості.

Завдяки зручнiй системі фільтрів підбір акумулятора за маркою автомобіля здійснити досить легко. Оформити замовлення можуть як ті власники авто, які знаходяться в місті Київ, Одеса, Харків, так і мешканцi інших населених пунктів по всій Україні.
Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь