Акумулятори для Audi-Quattro

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного авто Ауді Quattro акумулятори повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Ауді Quattro потрібно з урахуванням декількох аспектів. Акумулятори повинні мати значну ємність і належний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах цієї марки є багато електричних приладів. Рекомендується не менше 70 ампер годин.

Оскільки фахівці давно довели, що в тому разі, якщо в автомашині є потужна АКБ, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається колишньою навіть при істотних перепадах температури. Крім того, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишалося справним. Перш ніж купити акумулятор на Ауді в будь-якому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Важливо враховувати, що не всі автомобільні акумулятори для Audi Quattro підходять. У зв'язку з цим, перед придбанням конче потрібно враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Audi Quattro

Для того, щоб купити максимально відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, важливо враховувати:

Кращими АКБ на Ауді, вважаються Bosch (Німеччина) і Rombat (Румунія). Вони можуть похвалитися довгим терміном експлуатації і високою надійністю, ці батареї відносять до числа преміальних. Вони якісно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому діапазоні є також великий вибір автомобільних батарей. До них належить продукція Vesna, український бренд А-Мега, Форс і турецький Mutlu. Це акумулятори, які мають оптимальне поєднання ціни і якості. До них ще відносяться польські батареї Champion та ін

Недорогими варіантами батарей є AGM, Westa (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та інші. На них можна відмінно заощадити, отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь