Акумулятори для Audi-RS7

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Ауді RS7 повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї моделі є велика кількість електричного обладнання, то рекомендується підбирати АКБ для Ауді RS7, які мають високу ємність і істотний пусковий струм. Мінімальне значення 70 Ah.

Адже експерти довели, що в тому разі, якщо в авто встановлений потужний акумулятор, це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишиться незмінною навіть при значних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання не вийшло з ладу. Перед придбанням АКБ на Audi в Києві, Харкові або іншому місті України, потрібно звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Audi RS7 підійде. У зв'язку з цим, потрібно враховувати рекомендації виробника перш ніж його придбати.

Нюанси підбору акумулятора на Audi RS7

Щоб придбати повністю відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, варто враховувати:

Одними з найкращих батарей на Ауді, є Varta (Німеччина) та Rombat (Румунія). Дані батареї можна віднести до серії преміальних, вони відомі високою надійністю, а також тривалим терміном служби. Крім того, вони результативно виконують своє призначення незалежно від погодних умов.

Середній ціновий діапазон також має значний вибір акумуляторів. До них належить продукція Vesna, український бренд A-Mega, Форс і словенський TAB. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості і ціни. До них ще відносяться польські G-Pard та інші марки.

Бюджетними варіантами батарей залишаються українські EuroStart, Vega, а також білоруські Зубр та інші. Вони дозволять добре заощадити, отримавши АКБ прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь