Акумулятори для Chevrolet

Швидкий підбір акумулятора
Придбання нової акумуляторної батареї – відповідальний процес для автовласника. Щоб правильно підібрати акумулятор для Chevrolet, слід знати, що саме буде до нього підключено. Часто власники автомобілів економлять на АКБ, вибираючи малопотужні моделі для автомобілів, які обладнані великою кількістю оснащення. У таких випадках акумулятор не справляється з навантаженням і незабаром виходить з ладу.


Купити сучасний акумулятор для Шевроле за низькою ціною можна у нас


Кожен автоприхильник прагне оснащувати свій транспортний засіб тільки висококласним обладнанням. Наш інтернет-магазин готовий в цьому допомогти: ми представляємо тільки якісні акумулятори для Chevrolet марок Solite, Forse та інших, які мають хороші відгуки. Ми допоможемо з вибором АКБ, яка зможе забезпечити електрообладнання автомобіля в належній мірі. Вибір акумулятора для Шевроле повинен грунтуватися на його номінальн
ій ємності. Цей показник визначає енерговіддачу АКБ при її повному заряді. Чим вище ємність пристрою, тим довше електрообладнання автомобіля зможе працювати при однаковому навантаженні. Батареї підвищеної ємності найкраще підійдуть автомобілям з великим літражем.

Важлива також дата виготовлення АКБ. Якщо ви хочете купити акумулятор для Chevrolet, необхідно пам'ятати про втрату заряду в режимі простою. З моменту виготовлення батареї повинно пройти не більше трьох місяців: тільки в цьому випадку її придбання буде розумно, а технічні параметри будуть відповідати заявленим.

Доставка АКБ для Chevrolet по Харкову, Одесі, Києву


Ми пропонуємо безкоштовну доставку покупцям, що здійснили замовлення в нашому інтернет-магазині на суму від 1000 грн. Клієнт може вибрати будь-який зручний спосіб оплати: через банк, безготівково або при отриманні товару в офісі перевізника – накладений платіж. Щоб замовити акумулятор для Шевроле, потрібно заповнити форму на сайті інтернет-магазину.
Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь