Акумулятори для Chevrolet-Camaro

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного транспортного засобу Chevrolet Camaro АКБ повинні вибиратися окремо. А у зв'язку з тим, що на машинах Шевроле є багато електрообладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Шевроле Camaro, які мають належний пусковий струм і велику ємність. Мінімальне значення 70 Ah.

У тому разі, якщо в автомашині є потужна батарея, то це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих перепадах температури. Також важливо, щоб потужність батареї залишалася в межах норми, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед покупкою акумулятора на Шевроле в будь-якому місті України, слід звернути увагу на:

Слід взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Camaro підійде. Тому, перш ніж придбати його, конче потрібно пам'ятати поради виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Camaro

Щоб купити повністю відповідну до вашого авто АКБ, прийміть до уваги:

Самими надійними АКБ на Chevrolet, є японський бренд Yuasa і німецький Bosch. Вони можуть похвалитися високою надійністю, а також тривалим терміном служби, ці батареї належать до преміальних. Вони результативно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий сегмент також пропонує хороший вибір автомобільних акумуляторів. Сюди відноситься продукція Форс, словенський бренд Весна, А-Мега і корейський Solite. Це АКБ з кращим співвідношенням вартості та якості. Польські АКБ Champion також до них відносять.

До недорогих варіантів відносяться українські Веста, AGM, а також білоруські Зубр та інші. Обравши їх, можна істотно заощадити, отримавши пристрій непоганої якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь