Акумулятори для Chevrolet-Lacetti

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Chevrolet Lacetti акумулятори повинні вибиратися в індивідуальному порядку. Підбирати АКБ для Шевроле Lacetti треба з урахуванням декількох аспектів. АКБ повинні мати значну ємність і істотний пусковий струм, це пов'язано з тим, що на машинах Шевроле Lacetti є багато електричних приладів. Повинно бути не менше 70 ампер годин.

Адже фахівцями давно доведено, що в тому разі, якщо в авто встановлений потужний акумулятор, то це в рази спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при великих перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання залишилося в справному стані. Перед покупкою батареї на Шевроле в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Lacetti є придатним. Тому, слід пам'ятати рекомендації виробника перед тим, як купити його.

Специфіка підбору акумулятора на Chevrolet Lacetti

Щоб купити повністю відповідний до вашого авто акумулятор, слід брати до уваги:

Кращими батареями на Chevrolet, вважаються румунський Rombat і німецький бренд Varta. Такі акумулятори належать до серії преміальних, вони можуть похвалитися тривалим терміном служби, а також надійністю. Вони ефективно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті є також хороший вибір акумуляторів. До них належать виробники Весна, український бренд A-Mega, Форс і турецький Mutlu. Це АКБ з найкращим співвідношенням якості та вартості. Польські G-Pard також сюди належать.

До економічних варіантів відносять Зубр - білоруського виробництва, а також Вега, EuroStart – виробництво Україна та ін. На них можна значно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь