Акумулятори для Chevrolet-SS

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної машини Шевроле SS акумулятори повинні підбиратися індивідуально. Підбирати АКБ для Шевроле SS потрібно з урахуванням деяких нюансів. АКБ повинні мати належний пусковий струм і значну ємність, це пов'язано з тим, що на машинах цієї моделі є багато електричного обладнання. Повинно бути мінімум 70 Ah.

У тому разі, якщо в авто встановлена потужна АКБ, то це значно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при великих температурних перепадах. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електричне обладнання залишалося в справному стані. Перш, ніж придбати АКБ на Шевроле в Харкові, Києві або будь-якому іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet SS підійде. Тому, перед тим, як його купити, вкрай важливо дотримуватися рекомендацій виробника.

Особливості підбору акумулятора на Chevrolet SS

Щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він абсолютно задовольняв транспортному засобу, враховуйте:

Одними з найкращих акумуляторів на Chevrolet, вважаються Yuasa (Японія) та Varta (Німеччина). Вони можуть похвалитися тривалим терміном експлуатації, а також своєю надійністю, дані АКБ належать до преміальних. Водночас, вони якісно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому сегменті є також багатий вибір акумуляторів. Сюди відноситься продукція Vesna, український Forse, А-Мега і словенський TAB. Це АКБ з оптимальним поєднанням якості та вартості. До них відносять також польські акумулятори G-Pard та ін.

Бюджетними варіантами АКБ залишаються українські ЕвроСтарт, AGM, а також білоруські Zubr та інші. Вони дозволяють відмінно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь