Акумулятори для Chevrolet-Cobalt

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної автомашини Chevrolet Cobalt. А у зв'язку з тим, що на машинах Chevrolet Cobalt присутня велика кількість електроприладів, то виробник радить підбирати АКБ для Шевроле Cobalt, що володіють істотним пусковим струмом і значною ємністю. Мінімальне значення 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомобілі є потужна АКБ, це помітно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається незмінною навіть при великих температурних перепадах. Важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед придбанням акумулятора на Chevrolet в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Важливо взяти до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Cobalt є придатним. Тому, важливо пам'ятати рекомендації виробника перш ніж його купити.

Специфіка підбору акумулятора на Chevrolet Cobalt

Для того, щоб купити акумулятор для своєї автомашини, і він повністю відповідав транспортному засобу, потрібно враховувати:

Кращими акумуляторами на Шевроле, вважаються німецький Bosch і японський бренд Yuasa. Дані акумулятори можна віднести до серії преміальних, вони можуть похвалитися надійністю, а також довгим терміном служби. Крім цього, вони результативно виконують своє призначення при будь-якій температурі.

Середній ціновий діапазон також пропонує великий вибір автомобільних батарей. До них належить продукція Весна, український Forse, А-Мега і турецький Mutlu. Це акумулятори з оптимальним співвідношенням якості та вартості. Польські батареї G-Pard також сюди відносять.

До економічних варіантів можна віднести українські ЕвроСтарт, AGM, а також білоруські Зубр та інші. Обравши їх, можна добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь