Акумулятори для Chevrolet-Captiva

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного транспортного засобу Шевроле Captiva АКБ повинні підбиратися окремо. Підбирати АКБ для Шевроле Captiva потрібно з урахуванням декількох особливостей. Акумулятори повинні мати високий пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на транспортних засобах Шевроле Captiva є велика кількість електричних приладів. Рекомендується не менше 70 Ah.

Тому що фахівцями було доведено, що якщо в автомобілі є потужна АКБ, це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Крім того, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання залишалося в справному стані. Перед покупкою батареї на Chevrolet в Києві, Харкові або іншому місті України, краще звернути увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Captiva підходять. У зв'язку з цим, важливо пам'ятати рекомендації виробника перш ніж його купити.

Підбір акумулятора на Chevrolet Captiva

Щоб купити абсолютно відповідну до вашого транспортного засобу АКБ, потрібно брати до уваги:

Самими надійними батареями на Chevrolet, вважаються Varta (Німеччина) і Rombat (Румунія). Дані акумулятори відносяться до серії преміальних, вони відрізняються довгим терміном служби і високою надійністю. Крім того, вони результативно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також значний вибір автомобільних батарей. Сюди можна віднести пристрої Vesna, український Forse, A-Mega і турецький Mutlu. Це батареї, які мають найкраще поєднання якості і ціни. До них ще можна віднести польські G-Pard та ін.

До недорогих варіантів відносяться Zubr - білоруського виробництва, а також ЕвроСтарт, AGM – виготовленні в Україні та ін., вони надають можливість гарно заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь