Акумулятори для Chevrolet-Corvette

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного автомобіля Chevrolet Corvette акумулятори повинні підбиратися індивідуально. А у зв'язку з тим, що на машинах такої марки є безліч електроприладів, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Corvette, що володіють істотним пусковим струмом і високою ємністю. Повинно бути не менше 70 Аг.

Якщо в автомашині є потужна батарея, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота батареї незмінна навіть при істотних температурних перепадах. Важливо, щоб потужність батареї залишалася в допустимих межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед тим, як купити акумулятор на Chevrolet в Києві, Харкові або якомусь іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Corvette підходять. Тому, слід враховувати рекомендації виробника перед тим, як його купити.

Підбір акумулятора на Chevrolet Corvette

Щоб купити АКБ для своєї машини, і вона абсолютно задовольняла транспортному засобу, враховуйте:

Самими якісними батареями на Chevrolet, є румунський Rombat і німецький бренд Varta. Ці батареї можна віднести до преміальних, вони відомі своєю надійністю і тривалим терміном служби. Водночас, вони якісно виконують свої функції при будь-яких погодних умовах.

Середній ціновий діапазон також надає чималий вибір акумуляторів. До них належать пристрої Forse, словенський бренд Vesna, A-Mega і корейський Солайт. Це акумулятори з найкращим поєднанням якості і ціни. До них ще відносяться польські АКБ G-Pard та ін.

До економічних варіантів відносять Kinetic, EuroStart – виготовленні в Україні, а також Зубр (Білорусь) та інші. Зупиняючись на них, можна непогано заощадити, отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь