Акумулятори для Chevrolet-Aveo

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної конкретної автомашини Шевроле Aveo акумулятори повинні підбиратися окремо. А враховуючи те, що на авто такої марки присутня велика кількість електричних приладів, то рекомендується підбирати АКБ для Шевроле Aveo, що мають значну ємність і істотний пусковий струм. Мінімальне значення 60-70 Аг.

У тому разі, якщо в автомашині є потужна батарея, це в кілька разів спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишиться незмінною навіть при істотних температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в певних межах, інакше електричне обладнання може вийти з ладу. Перед придбанням батареї на Шевроле в Києві, Харкові або іншому місті України, слід звернути увагу на:

Приймайте до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Aveo підходять. У зв'язку з цим, варто виконувати рекомендації виробника перед купівлею.

Підбір акумулятора на Chevrolet Aveo

Щоб придбати максимально відповідний до вашого автомобіля акумулятор, прийміть до уваги:

Одними з кращих акумуляторів на Chevrolet, є Varta (Німеччина) і Yuasa (Японія). Ці акумулятори можна віднести до серії преміальних, вони виділяються високою надійністю і тривалим терміном експлуатації. До того ж, вони якісно виконують свої функції при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому сегменті доступний також великий вибір АКБ. До них належить продукція A-Mega, український Forse, Vesna і корейський Solite. Це АКБ, які мають найкраще співвідношення ціни і якості. До них також відносяться польські АКБ Champion та ін.

Недорогими варіантами АКБ можна вважати Kinetic, AGM (Україна), а також Zubr - білоруського виробництва та інші. На них можна непогано заощадити, при цьому отримавши АКБ пристойної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь