Акумулятори для Chevrolet-Tacuma

Швидкий підбір акумулятора

Для кожної машини Шевроле Tacuma акумулятори повинні підбиратися індивідуально. А враховуючи те, що на транспортних засобах такої моделі є велика кількість електричних приладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Tacuma, що володіють великою ємністю і істотним пусковим струмом. Повинно бути не менше 60-70 Ah.

Тому що фахівці вже довели, що якщо в авто є потужна АКБ, то це у багато разів спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора не змінюється навіть при істотних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електрообладнання залишилося справним. Перед придбанням АКБ на Шевроле в будь-якому місті України, не забудьте звернути увагу на:

Слід врахувати, що не кожен автомобільний акумулятор для Chevrolet Tacuma є придатним. Тому, важливо виконувати поради виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Chevrolet Tacuma

Для того, щоб придбати акумулятор для своєї машини, і він повністю задовольняв транспортному засобу, слід враховувати:

Кращими батареями на Шевроле, залишаються Юаса (Японія) і Бош (Німеччина). Дані батареї можна віднести до серії преміальних, вони виділяються своєю надійністю, а також тривалим терміном служби. Вони якісно виконують свої функції незалежно від температури навколишнього середовища.

В середньому ціновому діапазоні представлений також значний вибір автомобільних АКБ. До них належить продукція A-Mega, словенський бренд Весна, Форс і турецький Мутлу. Це батареї, що мають оптимальне співвідношення ціни і якості. До них також відносяться польські акумулятори G-Pard та ін.

До бюджетних варіантів відносять білоруські Zubr, а також українські ЕвроСтарт, Westa та ін. На них можна значно заощадити, отримавши продукт прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь