Акумулятори для Chevrolet-Astro

Швидкий підбір акумулятора

Для кожного конкретного авто Chevrolet Astro акумулятори повинні вибиратися окремо. Підбирати АКБ для Chevrolet Astro треба з урахуванням деяких аспектів. АКБ повинні мати істотний пусковий струм і високу ємність, це пов'язано з тим, що на авто цієї марки є багато електрообладнання. Мінімальне значення 70 ампер годин.

У тому разі, якщо в автомашині є потужний акумулятор, то це істотно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота акумулятора незмінна навіть при значних перепадах температури. Водночас, потужність повинна бути в певних межах, щоб електрообладнання залишалося в робочому стані. Перед покупкою батареї на Chevrolet в Києві, Харкові або будь-якому іншому місті України, обов'язково звертайте увагу на:

Прийміть до уваги, що не будь-який автомобільний акумулятор для Chevrolet Astro підходить. Тому, перед придбанням варто дотримуватися рекомендацій виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet Astro

Щоб придбати абсолютно відповідний до вашого автомобіля акумулятор, краще брати до уваги:

Одними з найбільш якісних АКБ на Chevrolet, залишається Bosch (Німеччина) та Rombat (Румунія). Ці АКБ належать до серії преміальних, вони відрізняються надійністю, а також тривалим терміном експлуатації. Вони якісно виконують своє призначення при будь-яких температурних умовах.

В середньому ціновому діапазоні є також значний вибір автомобільних АКБ. До них можна віднести пристрої Форс, український бренд А-Мега, Vesna і корейський Солайт. Це батареї з кращим поєднанням якості та вартості. До них відносять також польські акумулятори Champion та ін.

До бюджетних варіантів відносять білоруські Зубр, а також українські AGM, Westa та ін., вони дозволяють гарно заощадити, при цьому отримавши цілком якісний пристрій.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь