Акумулятори для Chevrolet-Malibu

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої машини Chevrolet Malibu. А у зв'язку з тим, що на авто Chevrolet є багато електроприладів, то виробник рекомендує підбирати АКБ для Шевроле Malibu, що володіють значною ємністю та належним пусковим струмом. Повинно бути не менше 60-70 Аг.

Тому що фахівці вже довели, що в тому разі, якщо в авто є потужний акумулятор, то це серйозно спрощує запуск двигуна, а стабільна робота АКБ незмінна навіть при значних температурних перепадах. Крім цього, потужність повинна бути в допустимих межах, щоб електрообладнання не вийшло з ладу. Перед покупкою АКБ на Chevrolet в будь-якому місті України, радимо звернути увагу на:

Прийміть до уваги, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Malibu є придатними. Тому, потрібно пам'ятати поради виробника перш ніж його придбати.

Підбір акумулятора на Chevrolet Malibu

Для того, щоб купити абсолютно відповідну до вашого автомобіля АКБ, враховуйте:

Найкращими акумуляторами на Шевроле, вважаються Бош (Німеччина) і Юаса (Японія). Вони можуть похвалитися високою надійністю, а також тривалим терміном експлуатації, ці батареї відносять до числа преміальних. Вони якісно виконують свої функції при будь-якій температурі.

В середньому ціновому сегменті доступний також істотний вибір акумуляторів. Сюди належать пристрої Весна, український Форс, А-Мега і словенський TAB. Це батареї з найкращим співвідношенням якості та вартості. Польські Champion також до них можна віднести.

До недорогих варіантів можна віднести Zubr (Білорусь), а також Kinetic, EuroStart (Україна) та інші. Вони дозволяють добре заощадити, отримавши при цьому цілком якісний продукт.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь