Акумулятори для Chevrolet-CityExpress

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори для Chevrolet City Express повинні вибиратися індивідуально, для кожної окремої автомашини. А у зв'язку з тим, що на автомобілях цієї марки є велика кількість електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Шевроле City Express, які мають велику ємність і високий пусковий струм. Рекомендується мінімум 60-70 ампер годин.

Оскільки експертами давно доведено, що якщо в авто встановлена потужна батарея, це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи акумулятора залишається незмінною навіть при значних температурних перепадах. Водночас, потужність повинна бути в необхідних межах, щоб електричне обладнання не зламалося. Перш, ніж придбати батарею на Шевроле в Харкові, Києві або іншому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Слід врахувати, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet City Express підходять. У зв'язку з цим, перед придбанням обов'язково слід враховувати рекомендації виробника.

Підбір акумулятора на Chevrolet City Express

Щоб купити акумулятор для свого автомобіля, і він повністю підходив до транспортного засобу, необхідно враховувати:

Найкращими АКБ на Chevrolet, вважаються румунський Rombat і німецький бренд Varta. Такі АКБ відносять до преміальних, вони відрізняються тривалим терміном служби, а також високою надійністю. Крім того, вони результативно виконують своє призначення незалежно від температурних умов.

В середньому ціновому сегменті доступний також великий вибір акумуляторів. Сюди належать пристрої виробництва Vesna, український Форс, A-Mega і корейський Solite. Це АКБ, які мають краще співвідношення якості і ціни. До них ще відносять польські АКБ G-Pard та інші.

Економічними варіантами батарей можна вважати українські AGM, Kinetic, а також білоруські Зубр та ін. На них можна непогано заощадити, отримавши пристрій прийнятної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь