Акумулятори для Chevrolet-Caprice

Швидкий підбір акумулятора

Акумулятори повинні підбиратися індивідуально, для кожної конкретної автомашини Chevrolet Caprice. А у зв'язку з тим, що на машинах такої марки є велика кількість електричного обладнання, то виробник радить підбирати АКБ для Шевроле Caprice, що володіють високою ємністю та належним пусковим струмом. Мінімальне значення 60-70 ампер годин.

У тому разі, якщо в транспортному засобі є потужна батарея, то це відчутно спрощує запуск двигуна, а стабільність роботи батареї залишається колишньою навіть при великих температурних перепадах. Також важливо, щоб потужність акумулятора залишалася в необхідних межах, інакше електрообладнання може вийти з ладу. Перед тим, як придбати акумулятор на Chevrolet в будь-якому місті України, неодмінно звертайте увагу на:

Враховуйте, що не всі автомобільні акумулятори для Chevrolet Caprice є придатними. У зв'язку з цим, варто пам'ятати рекомендації виробника перед купівлею.

Специфіка підбору акумулятора на Chevrolet Caprice

Щоб придбати максимально відповідну до вашого авто АКБ, враховуйте:

Найкращими АКБ на Chevrolet, є японський бренд Yuasa і німецький бренд Varta. Вони відомі високою надійністю, а також тривалим терміном служби, такі АКБ відносять до числа преміальних. Крім того, вони результативно виконують своє призначення незалежно від температури навколишнього середовища.

Середній ціновий сегмент також пропонує істотний вибір автомобільних АКБ. Сюди відноситься продукція А-Мега, український Форс, Весна і корейський Солайт. Це акумулятори з кращим поєднанням якості і ціни. Польські АКБ G-Pard також сюди відносять.

До економічних варіантів належать білоруські Zubr, а також українські AGM, Westa та ін. На них можна гарно заощадити, отримавши при цьому пристрій нормальної якості.

Популярні бренди: Bosch, Varta, Forse, Mutlu, Furukawa, Rombat, TAB, Solite, Yuasa, A-Mega, Vega, Westa

Стандартні ємності:
45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 74 Ah, 75 Ah, 80 Ah, 90 Ah, 95 Ah, 100 Ah, 140 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 225 Ah

Ми в регіонах: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Вінниця, Чернігів, Полтава, Черкаси, Суми, Луцьк, Івано-Франківськ, Кропивницький, Рівне, Кременчук, Сєвєродонецьк, Ужгород, Тернопіль, Краматорськ і Слов'янськ, Бердянськ, Первомайськ, Білгород-Дністровський, Мелітополь